Hakkımızda | Ege İşitme Cihazları Alsancak | İzmir

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılı itibariyle ileri amerikan teknolojisi dünyada söz sahibi ’starkey’ marka işitme cihazları satış, uygulama ve servis hizmetleriyle yolculuğuna  başlayan işletme 2010 yılında  bizlerin devrelması sonrasında  dünyanın ve avrupanın en iyi markalarından’’ phonak’’ işitme cihazlarını bünyesine ekleyerek   gücüne güç katmıştır.

2015 yılı itibariyle ’’hear now and always’’  ilkesiyle hareket eden’’ cochlear markasını da bünyesine katarak hizmet çeşitliliğini artırmış gücüne güç katmaya devam etmiştir.

Sürekli büyüyen ve gelişen dinamik bir sektör olan işitme cihazları uzman ve deneyimli kadromuz çok yakından takip etmekte edindiği bilgi ve tecrübelerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktadırlar

Öyleyse tüm ekip olarak biz diyoruz ki ‘’sesimize kulak verin işitemiyorsanız bize gelin’’

Uzman Kadro

Uzman ekibimiz ile satış sonrası kalitesi hizmet Ege İşitme Merkezinde. Görünmez, şar edilebilir, akıllı telefonlar ile bağlantı, bütçeye uygun işitme cihazları için bize ulaşın.

SGK Anlaşmalı

Ege İşitme Merkezi olarak S.G.K ile sözleşmemiz bulunmaktadır. Alacağınız işitme cihazı bedeli üzerinden SGK’nın katkı payı düşüldükten sonra işitme cihazınızı merkezimizden alabilirsiniz.

İzmir'de Tek

İzmir'in tek Cochlear İmlant işitme cihazının tek yetkili çözüm ortağıyız. Tüm aksesuar ve yedek parça için ulaşabilirsiniz.
Ege İşitme Cihazları
Size nasıl yardımcı olabilirim?